Uroki miłosne, rytuały miłosne - opinie

Opinie na temat magów wykonujących rytuały miłosne

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-03 15:01:05

admin
Administrator
Windows 7Firefox 47.0

Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Zachęcam do zamieszczania Waszych opinii

Offline

#2 2017-05-09 15:52:16

kasiek
Użytkownik
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Witajcie,
Jestem w trudnej sytuacji i zastanawiam się nad zamówieniem rytuału miłosnego. Zastanawiam się pomiędzy Samaelem z magicznerytualy.pl i Sabiną z okulta.com.pl będę wdzięczna za wszelkie informacje...
Kasia

Offline

#3 2017-05-24 12:08:28

teress
Użytkownik
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Mogę polecić magicznerytualy.pl. U mnie rytuał zadziałał. Jestem zadowolona. Pan Samael jest bardzo miły i cierpliwy, wysłał też zdjęcie z  rytuału. Ogólnie wszystko fajnie, tylko czasem trzeba troszkę poczekać na odpowiedź jak się coś pisze ale nie tak długo. U mnie maks 1 dzień.

Offline

#4 2017-05-30 10:27:53

kasiek
Użytkownik
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

A długo czekałaś na efekty?

Offline

#5 2017-06-08 13:56:43

teress
Użytkownik
Windows 7Firefox 53.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Czekałam jakieś trzy miesiące ale było warto, pełny sukces  [dblpt])

Offline

#6 2018-05-23 14:32:50

ruda30
Użytkownik
WindowsFirefox 60.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Ja również mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach o tym Panu. Dobry kontakt, najdłużej na odpowiedź czekałam około dnia, zazwyczaj odpowiadał w kilka godzin. Cierpliwie wytłumaczył wszystkie moje wątpliwości. Zdecydowałam się na rytuał odnowienia miłości w małżeństwie i po 2 miesiącach widzę pewną poprawą. Ten Pan zna się na swoim fachu, moim zdaniem zasługuje na 4 z dużym plusem.

Offline

#7 2019-10-07 20:43:10

melania
Użytkownik
WindowsFirefox 69.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Czy Samael nadal wykonuje rytuały? Ktoś ostatnio korzystał z jego rytów? Jeśli tak to jak z efektami?

Offline

#8 2020-03-04 15:38:40

latitia
Użytkownik
WindowsFirefox 73.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Robiłam u niego ryt miłosny początkiem stycznia i niedawno pojawiły się efekty. Kolega z pracy w końcu zarosił mnie do kina, potem do restauracji i wyznał, że od dawna mu się podobam ale nie miał odwagi mi tego wyznać. Widocznie rytuał w tym pomógł. Mogę polecić z czystym sumieniem

Offline

#9 2020-10-21 14:03:10

minewa
Użytkownik
WindowsFirefox 81.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Zamawiałam niedawno. Kontakt bardzo dobry. Pan Samael jest bardzo cierpliwy i wyjaśnia wszystkie pytania. Dosatłam też niesamowite zdjęcie z tych czynności

Offline

#10 2021-01-11 11:44:23

zeta
Użytkownik
WindowsFirefox 84.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

minewa mam nadzieję, że odzyskasz chłopaka. Ja również zamawiałam u Samaela. Czekałam bardzo długo na efekty, wręcz już zwątpiłam w tą cała jego magię... A jednak UDAŁO SIĘ!!! Trwało to niemal pół roku, ale jesteśmy teraz razem. Dziewczyny nie załamujcie się. Skoru u mnie się udalo ( a sytuacja byla beznadziejna)  to też macie szansę

Offline

#11 2021-04-02 14:24:36

wiosenna
Gość
WindowsFirefox 87.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Obiecałam Panu Samaelowi, ze jeśli rytuał zadziała to będę go chwalić po całym necie. On sam się przed tym wzbraniał i prosił aby nie przesadzać bo dużo jest hejterów zazdrosnych o jego skuteczność. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania i jestem bardzo szczęśliwa tak bardzo że muszę się tym pochwalić. Czekałam około miesiaca i z beznadziejnej sytuacji stał się cud. naprawdę dziękuje

#12 2021-04-14 10:37:50

minewa
Użytkownik
WindowsFirefox 87.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Minęło tyle czasu i tyle się wydarzyło, że zapomniałam zupełnie o tym forum. Wracam aby powiedzieć wam, że wszystko ok. Rytuał całkiem fajnie zadziałał. Jesteśmy znowu razem chociaż czasem się kłócimy to bardzo szybko dochodzimy do zgody. Bardzo poprawiło się u nas w sprawach łóżkowych, seks teraz jest nieziemski! polecam

Offline

#13 2021-05-17 17:16:45

anonymus
Gość
WindowsChrome 90.0.4430.212

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

any recent feedback?

#14 2021-05-19 16:03:48

noname
Użytkownik
WindowsChrome 90.0.4430.212

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

minewa napisał/a:

Zamawiałam niedawno. Kontakt bardzo dobry. Pan Samael jest bardzo cierpliwy i wyjaśnia wszystkie pytania. Dosatłam też niesamowite zdjęcie z tych czynności

A ile procent miałaś szansy?

Offline

#15 2021-08-10 12:21:31

Kalina
Gość
WindowsFirefox 90.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Mi dawał 70% szans i faktycznie pomogło, mąż wrócił. Nie jest idealny i czasem kłócimy się ale jesteśmy na nowo razem przez ponad rok czasu.

#16 2022-01-21 12:52:07

Barto
Gość
WindowsFirefox 95.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Potwierdzam skuteczność. Zamówiłem po tym jak pokłóciliśmy się z narzeczoną przy budowie wspólnego domu. Myślałem, ze już trzeba będzie rzucić wszystko w cholerę i plany całego wspólnego życia legną w gruzach. Byłem sceptyczne ale pomyślałem, że co mi szkodzi spróbować.
Czytając opinie innych nastawiałem się na długie czekanie, a u mnie zadziałało po 2 tygodniach. Cóż... jest lepiej niż było i niedawno wprowadziliśmy się do naszego nowego domu. Nie chcę się tu przechwalać ale miłość kwitnie i kochaliśmy się już w prawie każdym zakątku wliczjąc w to kuchnię i schody:)

#17 2022-03-02 12:30:38

Hosanna
Gość
WindowsFirefox 97.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Przyznam, że miałam spore opory ponieważ jestem osobą głęboko wierząco. Co zrobić kiedy mąż zostawia cię z trójką dzieci? Postanowiłam walczyć za wszelka cenę. wybrałam rytuał egipski ponieważ zostałam uspokojona, ze to biała magia, która nie zrobi nikomu krzywdy. Miałam stracha ale niedługo po odprawieniu zaczęły dziać się niesamowite rzeczy. Koleżanka z którą maż miał romans została zwolniona z pracy. Okazało sie, że spała nie tylko z nim wyszła z tego wielka afera po której po dwóch tygodniach Damian stał przed drzwiami naszego mieszkania ze łzami i kwiatami. Mówi ze nie wie jak mogł być tak głupi, że zostawił mnie  idzieci, że ona go omotała, prosił o wybaczenie i je dostał. Bardzo się stara było warto.

#18 2022-03-22 13:55:14

Magda
Gość
MacintoshFirefox 97.0

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Nie miałam już żadnej nadziei i pomyślałem sobie, że to ostatnia szansa, aby spróbować. Byłam zaskoczona tym, jak dobrze wszystko poszło z pomocą Samaela. Jego umiejętności są niezrównane, uwierzcie mi, że przed nim korzystałam z usług 4 innych osób i wszystko co dostałam to gruby rachunek i żadnych rezultatów, na moje pytania nigdy nie uzyskałam odpowiedzi. Samael to całkiem inna liga, przekonałam się o tym, kiedy po raz pierwszy miałam tak zwane żywe sny, o których wspomniał, to było niesamowite, a najbardziej niesamowite są efekty. Jestem niesamowicie wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

#19 2022-04-04 12:21:34

Jacek
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Samael jest najbardziej uczciwym rytualistą jakiego znalazłem w sieci. Moja żona odeszła w lutym zeszłego roku i nie miałem od niej żadnych wieści aż do września 2021, kiedy to powiedziała, że chce rozwodu. Ciągle pragnąłem, aby się zmieniła, ale nic na to nie wskazywało. Skorzystałem z rytuału czarne wesele. Przez wiele tygodni nic się nie działo ale rozprawa rozwodowa została przełożona ze względu na covid. Wtedy żona poprosiła o spotkanie, na którym dowiedziałem się, że jej obecny partner zostawił ją i wyjechał zagranicę. Po tym spotkaniu było kilka kolejnych i tak małymi krokami wróciliśmy do siebie. Teraz znowu ze sobą mieszkamy i póki co wszystko układa się dobrze. Samael jest osobą uczciwą i bardzo utalentowaną. Nic dziwnego, że otrzymał tutaj tak wiele pochwał za swoją ciężką pracę.

#20 2022-06-07 14:00:26

Sebastian
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Dzięki Samaelowi odzyskałem rodzinę, ryty są prawdziwe i działają, ale jeśli jesteś typem pesymisty, to nie jest to dla ciebie, ponieważ negatywność rujnuje siłę uroków i muszę to napisać, ponieważ u mnie udało się na sto procent, a u koleżanki, która była bardzo negatywnie nastawiona nie podziałało. Musisz mieć chociaż odrobinę wiary jeśli chcesz korzystać z rytuałów miłosnych.

#21 2022-12-07 13:02:33

Marek
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Zamówiłem najsilniejszy rytuał u Samaela za 700zł bo moja dziewczyna zostawiła mnie dla innego faceta, który jest starszy ode mnie, ma lepszy samochód i obiecał jej wszystko czego zapragnie. Zadufany w sobie dupek, który myśli, że wszystko można kupić. Pomimo, że odeszła do kogoś takiego, ja nigdy nie mogłem o niej zapomnieć, wiedziałem, że jest tą jedyną dla mnie. Ostatnie dwa miesiące były obiecujące, zostawiła go bardzo nagle, kiedy zapytałem ją dlaczego, to odpowiedziała, że nie może wyrzucić mnie z głowy. Powiedziałbym że zdecydowanie widać poprawę, wybór rytuał okazał się trafny.

#22 2023-04-03 14:15:13

elisabell
Użytkownik
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Moja sytuacja miłosna była dość skomplikowana. Byłam związana z mężczyzną, którego bardzo kochałam, ale nasza relacja była pełna problemów i napięć. Nasze rozmowy kończyły się kłótniami, a ja czułam się zrozpaczona i zagubiona. Znajoma poleciła mi Samaela i postanowiłam spróbować jego uroków miłosnych.
Samael był bardzo profesjonalny i zawsze odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Wykonał rytuał egipski, który miał na celu odbudowanie mojego związku i przywrócenie miłości, która między nami istniała na początku naszej relacji. Po kilku tygodniach zauważyłam pozytywne zmiany w naszym związku. Nasze rozmowy były bardziej konstruktywne i pełne zrozumienia, a ja czułam się szczęśliwsza i bardziej pewna siebie.
Teraz, kilka miesięcy po wykonaniu uroku, nasze uczucia są silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze kłótnie zostały zredukowane do minimum, a my jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy w sposób dorosły i konstruktywny. Jestem bardzo wdzięczna Samaelowi za jego pomoc i za to, że przywrócił mi nadzieję na przyszłość z moim ukochanym.

Offline

#23 2023-07-19 13:03:16

Ana
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Kiedy zdecydowałam się skonsultować z Samaelem, byłam zrozpaczona i bez nadziei na odbudowanie naszego małżeństwa. Samael przyjął moje obawy z empatią i stwierdził, że możemy próbować. Dał szanse 50%.
Samael zaproponował najsilniejszy rytuał miłosny. Wyraziłam zgodę na przeprowadzenie rytuału, ufając, że jestem w dobrych rękach.
Rytuał miłosny Samaela wymagał od nas obojga zaangażowania. Historia powrotu mojego męża była pełna emocji. Było to proces długotrwały, który trwał kilka miesięcy. W tym czasie obserwowałam stopniowe zmiany w naszym małżeństwie. Początkowo, zauważyłam, że nasze komunikacja stawała się bardziej otwarta i szczera. Powoli zaczęliśmy budować zaufanie i zrozumienie. Był to proces samodoskonalenia i wzmacniania więzi, który wymagał od nas obojga pracy nad sobą i naszymi emocjami. Samael był zawsze obecny jako wsparcie i przewodnik. Oferował nam wskazówki i rady dotyczące budowania zdrowej komunikacji. Wreszcie, po kilku miesiącach, zobaczyłam znaczące zmiany w naszym małżeństwie. Powrót mojego męża był spowolniony, ale z każdym dniem nasza więź stawała się silniejsza. Poczułam, że odzyskujemy to, co utraciliśmy, a nasza miłość wzrastała w siłę. Udało nam się odzyskać nasze małżeństwo i całkiem sporo w tym zasługi Samaela chociaż pracy i wyrzeczeń z mojej strony było na pewno nie mniej.

#24 2024-01-02 13:11:01

Witekk
Gość
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Samael magicznerytualy.pl uroki opinie

Mój chłopak i ja pokłóciliśmy się o coś, co stało się wielką sprawą i nawet sąsiad się w to zaangażował... To była chaotyczna sytuacja. Samael pomógł mi przejść przez wszystko. Obecnie odzyskujemy nasz związek i powoli naprawiamy rzeczy, ale wszystko wygląda na lepsze. Zdecydowanie polecam skorzystanie z jego pomocy!

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
uniwersum-szkolna17 - patra - stangoldlake - blackrpg - mow